Zombi Ekspresi 2016 (Train to Busan & Busanhaeng) FULL Türkçe HD izle

Dostlarınla Paylaş

Zombi filmi sevənlərə məsləhətimiz. Bu ilin ən yaxşı zombi filmi ”Zombi Ekspresi” (Dünya Savaşı Z’dən heç də geri qalmayacaq keyfiyyətdə)

TRAILER

loading…


FILMI IZLE

Bilim insanlarının virüs olarak isimlendirdiği bizim ise zombi salgını olarak nitelendirdiğimiz felaket durdulamayacak şekilde Güney Kore’yi esir almaya başlamıştır. Bu ölümcül anların yaşandığı esnada Seul’den Busan’a doğru ilerleyen hızlı tren bu felaketten kendini kurtaramaz ve yolcular hayatta kalma mücadelesi vermektedir. 118 dakika süren Güney Kore yapımı macera, aksiyon, dram, gerilim ve zombi konulu Zombi Ekspresi diğer isimleri ”Train to Busan, For Busan, Bu-san-haeng” olan filmi sitemizden ”Zombi Ekspresi” başlığı ve Zombi Ekspresi izle, Zombi Ekspresi film full izle, Zombi Ekspresi Türkçe dublaj izle, Zombi Ekspresi altyazılı izle etiketleriyle izleyebilirsiniz.

Oyuncu kadrosunda Gong Yoo , Jeong Yoo-mi (i) , Choi Woo-Sik , Ma Dong-seok ve Ahn So-Hee’nin oynadığı filmin yönetmenliğini Yeon Sang-Ho yapmaktadır. Senaryosunu ise Yeon Sang-Ho ve Park Joo-Suk’un yazdığı filmin yapımcılığını Yeon Sang-Ho ve Park Joo-Suk üstlenmiştir.

2,222 total views, 1 views today

FİKİR BİLDİR